Forum Fantazija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Fantazija

mesto za sve zaljubljenike u PaintShopPro i Photoshop
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Fiona ...PSP XI...muke...

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptySat 28 Apr 2007 - 23:03

I jel to možeš posle negde da "unovčiš", npr staviš u CV?

Ne libim se ja da kažem da mi se nešto ne sviđa, ali uvek obrazložim zašto. Tebi ako nešto nije jasno, bolje da pitaš i naučiš, nego da se mučiš i šta ti ja znam.
Naravno da treba opušteno da radimo, nismo na fabričkoj traci, mada donekle razumem ljude sa HG, ipak tamo ima puno članova i moraju pravila neka da se ispoštuju.

Ja sam u fazonu da pregledaš lekcije sa prvog stepena, pa ako to sve umeš, pređi na drugi, neću nikog malteretirati da uradi najlakše lekcije ako se već snalazi lepo. To me npr smorilo na HG, sve sam im lekcije sa prvog stepena radila... Shocked
Back to top Go down
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptySun 29 Apr 2007 - 0:28

Mzlaki wrote:
I jel to možeš posle negde da "unovčiš", npr staviš u CV?

Ne libim se ja da kažem da mi se nešto ne sviđa, ali uvek obrazložim zašto. Tebi ako nešto nije jasno, bolje da pitaš i naučiš, nego da se mučiš i šta ti ja znam.
Naravno da treba opušteno da radimo, nismo na fabričkoj traci, mada donekle razumem ljude sa HG, ipak tamo ima puno članova i moraju pravila neka da se ispoštuju.

Ja sam u fazonu da pregledaš lekcije sa prvog stepena, pa ako to sve umeš, pređi na drugi, neću nikog malteretirati da uradi najlakše lekcije ako se već snalazi lepo. To me npr smorilo na HG, sve sam im lekcije sa prvog stepena radila... Shocked

Da, certifikati sa BrainBencha se stavljaju obavezno u CV, poznati u USA i značajni kod dobijanja posla...ako se kod njih (BB) prođe test, onda je to znak-da-znaš-znanje, baš onako...

A opuštencija mi je najvažnija , generalno i uvek!
(I ja sam se smorila kod HB, slična varijanta...)
Very Happy
Back to top Go down
pu
Alapacha
Alapacha
pu


Number of posts : 291
Age : 41
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptySun 29 Apr 2007 - 0:36

zvuči jako zanimljivo Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 935403
Back to top Go down
http://milepile.blog381.com/
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyTue 1 May 2007 - 19:14

E, ja se danas smorila od vektora.Stidi

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Th_apple2

Ali, divno je učiti ih!
bounce
nastaviljam lakše lekcije... Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 507418
Back to top Go down
pu
Alapacha
Alapacha
pu


Number of posts : 291
Age : 41
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyWed 2 May 2007 - 0:41

Ma samo polako Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 935403

Super je osecaj kada sve sama uradis, zar ne Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 195640
Back to top Go down
http://milepile.blog381.com/
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyWed 2 May 2007 - 1:12

Jeste, jeste..super, ali ovi vektori me ubise-namrtvo...pravi Raid ! ( jel' to ono za komarce?)Mig

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Th_showers1

e, ceo dan vektorijada...stigla dovde, pa ću se nastaviti.. Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 507418
odoh malo u Sleep
Back to top Go down
pu
Alapacha
Alapacha
pu


Number of posts : 291
Age : 41
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyWed 2 May 2007 - 1:25

ih, pa super je, smao nastavi Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 935403
Back to top Go down
http://milepile.blog381.com/
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyWed 2 May 2007 - 9:20

Stvarno je skroz ok! Mada mi uopšte nije jasno što ti je isprekidana linija oko kabanice.scratch

Inače, svaka čast! Bravo
Back to top Go down
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyWed 2 May 2007 - 9:46

Hvala, MzLaki!
Jednostavno, u svom-tom traženju ,,nudova,, tj. tačaka i Opcija Edit nuda, ja ponekad zaboravila da
promenim stil linije..ništa drugo.Laughing

A kad budete radili, najvažnije je tachke prvo pretvoriti u putanje ( Path) , onda je sve lakše..Smile a, i rad uvećati bar na 200%, jer se onda vide putanje..
Inače, taj primer je radjen u nekoj mnogo ranijoj varijanti PSP-a, pa mi je zato bilo malo teže..
ja sam u pspXI, i opcije su drugačije raspoređene

Perdlažem, da svako , ko nije radio sa vektorima, prvo uradi jabuku..to je baš za početnike ... Laughing Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 935403
Back to top Go down
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyMon 7 May 2007 - 4:13

Samo sam malo vežbala četkice..ali, ne vidim da ih mogu koristiti u PSP, nego samo u PS.. Crying or Very sad u želji da napravim lep potpis, smanjiću ga, btw.
pokušavala promenu ekstenzija, pspscriptove, ali ne vredi..
možda neko zna da li se uopšte mogu koristiti u PSP, ( četkice su inače ekstenz.Abr.) rad bi bio mnogo lakši, već sam odvikla od Ps-a...Rolling Eyes
Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Th_f2
Back to top Go down
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyMon 7 May 2007 - 14:45

Uz photoshop četkice ponekad ide imagepack- znači slika od koje su nastale. Možda bi onda mogla u Paintshopu od tih slika da napraviš četke. REcimo...
Back to top Go down
pu
Alapacha
Alapacha
pu


Number of posts : 291
Age : 41
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyMon 7 May 2007 - 15:58

Mzlaki wrote:
Uz photoshop četkice ponekad ide imagepack- znači slika od koje su nastale. Možda bi onda mogla u Paintshopu od tih slika da napraviš četke. REcimo...
a baš sam se pitala zašto i tu sliku stavljaju scratch lol!
Back to top Go down
http://milepile.blog381.com/
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyMon 7 May 2007 - 19:29

pu wrote:
Mzlaki wrote:
Uz photoshop četkice ponekad ide imagepack- znači slika od koje su nastale. Možda bi onda mogla u Paintshopu od tih slika da napraviš četke. REcimo...
a baš sam se pitala zašto i tu sliku stavljaju scratch lol!

Pa jeste... toga se nisam setila, i ja sam se pitala šta će imagepack...da, mogu se onda napraviti...ajd' onda da skinem i pack..

Hvala , baš si se dobro setila Mzlo!Bravo

eee, što su ti lepi oni mali ljudi u potpisu, odeševila sam se... Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 195640
Back to top Go down
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyMon 7 May 2007 - 20:07

Hvala! Jedva sam ih našla!
Back to top Go down
natasa
Brblivica
Brblivica
natasa


Number of posts : 67
Age : 55
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-04-26

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyThu 10 May 2007 - 11:43

super ti je blog Fiona!Pogotovo mi se svidja pismo muzu:-)
Back to top Go down
http://natasa-cg.com
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyThu 10 May 2007 - 12:18

natasa wrote:
super ti je blog Fiona!Pogotovo mi se svidja pismo muzu:-)
Hvala, grazie, tante, turpante ( ovo je bantu ! ) Laughing

Ja se tvojim blogom oduševljavam već mesecima... I love you
Pravi si umetnik Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 935403
Back to top Go down
natasa
Brblivica
Brblivica
natasa


Number of posts : 67
Age : 55
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-04-26

Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 EmptyThu 10 May 2007 - 12:40

ma nisam bas umetnik:-))))
Ali thankssssssssssss
Back to top Go down
http://natasa-cg.com
Sponsored content





Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fiona ...PSP XI...muke...   Fiona ...PSP XI...muke... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Fiona ...PSP XI...muke...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Fantazija :: Naši radovi :: Galerija-
Jump to: