Forum Fantazija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Fantazija

mesto za sve zaljubljenike u PaintShopPro i Photoshop
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?

Go down 
+3
Olja
Neda
emili
7 posters
AuthorMessage
emili
Pricalica
Pricalica
emili


Female
Number of posts : 42
Age : 44
Registration date : 2006-09-19

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 25 Sep 2006 - 1:10

Posto ja vec par meseci u nazad zabusavam sa pravljenjem tagova, evo kako je kod mene bilo pre ove pauze...

Ni jedan tag nisam napravila za manje od 1h. Neke sam pravila bas dugo, ali mislim da mi je rekord bio oko 4h. Bas me zanima da li je neka od vas duze sedela praveci jedan tag. Very Happy
Back to top Go down
Neda
Pricalica
Pricalica
Neda


Female
Number of posts : 42
Age : 39
Mesto : Beograd
Registration date : 2006-09-18

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 25 Sep 2006 - 3:40

Ja sam poneke pravila i po dva-tri dana.
Ali naravno ne kontinualno.
A pravljenje svakog mi oduzme poprilicno vremena - sat, dva, pa i tri, i nikada na kraju ni ne lici na ono sa cime sam pocela da radim.

Iako, desavalo se i da zavrsim poneki za petnaestak minuta i da ne mogu da poverujem kako se sve tako lepo uklopilo.Ali to je bas retkost.
Back to top Go down
emili
Pricalica
Pricalica
emili


Female
Number of posts : 42
Age : 44
Registration date : 2006-09-19

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 25 Sep 2006 - 11:32

I meni se mozda jednom desilo da mi se sve lepo uklopi za neko kratko vrememe (ne bas 15 minuta), ali to je zaista bilo retko.

Medjutim, kad si vec spomenula da pravis tagove po nekoliko dana, meni to nikada nije uspelo. Ako ne zavrsim tag kad sam ga zapocela, nikada ga ni necu zavrsiti...

A kako obicno pocinjes sa pravljenjem tagova? Da li od tube (ili neke slicice) koja ti se svidi ili prvo zamislis kako tag treba da izgleda, pa tek onda trazis tubu?
Back to top Go down
Olja
Admin
Admin
Olja


Female
Number of posts : 179
Age : 45
Mesto : Vojvodina/Pancevo
Registration date : 2006-09-12

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 25 Sep 2006 - 16:53

Ja radim tagove (i bilo sta drugo u psp-u) isto prilicno dugo-po nekoliko sati.
I to kao i Ema-ako ga ne zavrsim u istom danu,ne zavrsim ga nikad.
A pocnem od tube i onda izgradjujem dalje"okolinu"
taga.
Back to top Go down
https://fantazija.editboard.com
emili
Pricalica
Pricalica
emili


Female
Number of posts : 42
Age : 44
Registration date : 2006-09-19

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 25 Sep 2006 - 20:03

Ja retko pocinjem od tube. Obicno imam neku ideju i onda trazim odgovarajucu tubu. Ako kojim slucajem pocnem od tube, onda rad traje mnogo duze.

A da li vise volite da radite po tutorijalu ili da pustite masti na volju?
Back to top Go down
Olja
Admin
Admin
Olja


Female
Number of posts : 179
Age : 45
Mesto : Vojvodina/Pancevo
Registration date : 2006-09-12

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 25 Sep 2006 - 21:57

Ja bas volim da radim po tutorijalima,
jer onda uvek naucim jos nesto novo.
Kada radim"iz glave" obicno nisam zadovoljna
onim sto ispadne ..
Back to top Go down
https://fantazija.editboard.com
Zveki
Brblivica
Brblivica
Zveki


Female
Number of posts : 143
Age : 50
Mesto : Pancevo/Vojvodina
Registration date : 2006-09-12

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Svetlana   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyThu 28 Sep 2006 - 17:59

Ja volim da pravim tagove po tutorijalima ali da ih preuredim onako kako se meni dopada.
Prvo izaberem tube koje ću da koristim a posle ih uklapam u tutorijal. Retko kad uradim bez tutorijala. Ponekad mi je potrebno pola sata a ponekad 2-3 sata. Desi mi se da poneki tutorijal ostavim za sledeći dan ali onda odmah ujutro počnem da radim na njemu jer me kopka kako će na kraju da ispadne.
Ponekad me uhvati pa i po 2-3 taga uradim za jedan dan a ponekad i po nekoliko nedelja nemam vremena da sednem ljudski za računar i uradim nešto!
Back to top Go down
Neda
Pricalica
Pricalica
Neda


Female
Number of posts : 42
Age : 39
Mesto : Beograd
Registration date : 2006-09-18

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyThu 5 Oct 2006 - 3:50

Ja poneki put krecem od tube, ali cesce uklapam tubu ili vise njih sa idejom i atmosferom.U stvari, posto koristim jako mnogo slika i tuba na svakom tagu, da krenem od jedne...pa ekstremno retko.
A vise volim da sama nesto radim nego po tutorijalu.U svakom slucaju, nikada ne radim striktno po tutorijalu, poneki put volim da spojim nekoliko tutorijala u jedan.Cesto me jako mrzi da pratim tut tacku po tacku, pa ona idem na preskok, i sama pretpostavljam kako nesto treba da se uradi, pa onda neki put dobijem i totalno pogresan efekat :blush:
Back to top Go down
Olja
Admin
Admin
Olja


Female
Number of posts : 179
Age : 45
Mesto : Vojvodina/Pancevo
Registration date : 2006-09-12

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyThu 5 Oct 2006 - 9:59

Svetlana:Dva- tri taga za jedan dan!Svaka cast!
Ja jedva stignem da uradim jedan,a nekad i ne stignem..Sad
HOCU DA DAN IMA BAR 5o SATI!!! (a jos bolje noch:))
Back to top Go down
https://fantazija.editboard.com
MamaMaja
Pricalica
Pricalica
MamaMaja


Female
Number of posts : 41
Age : 50
Mesto : Skopje
Registration date : 2006-09-20

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyMon 5 Mar 2007 - 2:05

Ja sad za sad volim da radim po tutorijalima, ali retko kad
uspem da zavrsim sve odjednom, ustanem, spremam rucak,
produzim, dodje mm rucamo, sednem ponovo i tako. Nekad
sejvnem i produzim sutradan, prekosutra...
Gledam da zavrsavam sve tutorijale koji su zadati na Fantaziji i
uradim jos neki stariji kad imam vremena.
Back to top Go down
http://www.mmm.com.mk
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyWed 18 Apr 2007 - 0:42

Drage Fantazije,
Pregledala sam galeriju i prošetala forumom, svi toliko lepo radite, da sam ja od vas svih svetlosne godine daleko...unazad, naravno!Fantastične ste!
Ja sam pravi početnik, a kada sam videla vaše radove iz septembra prošle godine, došlo mi da plačem, jer mislim da to nikada neću postići...u PSP sam tek malo više od mesec dana...
evo link mojih početničkih žvrljotina, malo da se smejete...Mig ( prepoznaćete lekcije sa hobi-grafike, tamo sam završila prvi stepen, a u drugi nikako da se ukotrljam...)
https://s173.photobucket.com/albums/w69/fionafioni/

E, sada, kako ja da dodjem do početničkih lekcija ovde, piše treba mi preporuka, od koga da tražim?
Mogu li sama sebe da preporučim, .... šalim se.....lol!

Imate predivne tutorijale, maske, filtere ( koje još ne znam kako se koriste ni šta su, btw.) ...linkovi fantastični...
Sve u svemu, čista 10-ka za sve!


Tag..? Da li tu podrazumevate banere ustvari ? Question
Back to top Go down
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyWed 18 Apr 2007 - 15:42

Tagovi su vrsta kolaža koji se uglavnom koriste kao potpisi- sigtag- signature tag. Npr. i ovaj moj potpis je neka vrsta taga.
PSP-ovci se uglavnom time bave...
Hvala na lepim rečima!
Back to top Go down
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyWed 18 Apr 2007 - 18:24

Mzlaki wrote:
Tagovi su vrsta kolaža koji se uglavnom koriste kao potpisi- sigtag- signature tag. Npr. i ovaj moj potpis je neka vrsta taga.
PSP-ovci se uglavnom time bave...
Hvala na lepim rečima!

Lepo, napravila bih sebi jedan tag...A kako da dobijem pravo pristupa lekcijama za početnike?

Question
Back to top Go down
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyWed 18 Apr 2007 - 20:16

U toku je postavljanje lekcija na forumu. Poslaću ti mailom ako ti tako više odgovara, dok ne postavim sve na forum.
Back to top Go down
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyThu 19 Apr 2007 - 2:39

Mzlaki wrote:
U toku je postavljanje lekcija na forumu. Poslaću ti mailom ako ti tako više odgovara, dok ne postavim sve na forum.

Super si!!!
... potrudiću se i da sam redovno na forumu...Mada, skinula sam sve što se može skinuti sa sajta, i celu noć ispitujem plug-in'ove , filtere, scrypija sam probala... posetila sve prijateljske banere...Pijom se oduševila..
Postavila baner Fantazije na moj privremeni sajt kod weebly-ja....
...sad bih mogla početi sa ozbiljnijim radom...
Počeću od prvih lekcija...poslaću ti ih na pregled ovih dana.
Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? 274181
Back to top Go down
Mzlaki
Admin
Admin
Mzlaki


Female
Number of posts : 213
Age : 46
Mesto : Beograd, Boleč, Srbija
Registration date : 2006-09-18

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyThu 19 Apr 2007 - 16:31

Nemoj meni slati, šalji kroz grupu. ;-)
Back to top Go down
Fiona
Alapacha
Alapacha
Fiona


Female
Number of posts : 228
Age : 65
Mesto : Novi Sad
Registration date : 2007-03-23

Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? EmptyThu 19 Apr 2007 - 23:03

Mzlaki wrote:
Nemoj meni slati, šalji kroz grupu. ;-)

postavila ja ovde na forumu moju prvu animation-pravu-brljotinu...
da li moram kroz grupu da saljem? meni je ovako jednostavnije...
Back to top Go down
Sponsored content





Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty
PostSubject: Re: Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?   Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag? Empty

Back to top Go down
 
Koliko vam je vremena potrebno za jedan tag?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pozdrav svima koliko vas ima

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum Fantazija :: Paintshop pro :: Radovi u toku!-
Jump to: